Warsztaty Fizjopustelnia

mamucia dolina fizjopustelnia medicor
Informacje o warsztatach : Biebrzański Park Narodowy – idealne miejsce na chwilę relaksu, powrotu do natury i naukę. Przygotowujemy dla Was ciekawy weekend z pustelnikiem, podczas którego będą tematem przewodnim będzie : Znaczenie terapii manualnej w procesie rehabilitacji osób z zaburzeniami mięśniowo – stawowej.Podczas warsztatów zajmiemy się problemem braku równowagi w zakresie tonusu mięśniowego, oraz zaburzeniami orientacji przestrzennej kości, które tworzą staw. Oczywiście nie zabraknie podczas zajęć manipulacji krótko dźwigniowych (HVLA), dzięki którym sprawdzimy jak się zmienia rozłożenie ciężaru ciała po wykonaniu tego krótkiego i efektywnego zabiegu …

Prowadzący: mgr Mirosław Kapica
Czas trwania warsztatów: 9 godziny
Fizjopustelnia to miejsce odosobnienia, w którym znajdziecie spokój, naładujecie się pozytywną energią oraz zdobędziecie teoretyczne i praktyczne narzędzia do pracy ze swoimi pacjentami.

Drugie spotkanie w pustelni odbędzie się 26-28 stycznia 2018 r. w Mamuciej dolinie w Szostakach. Naszym pustelnikiem będzie Mirosław Kapica, praktykujący terapeuta manualny, posiadający wieloletnie doświadczanie w kształceniu fizjoterapeutów w zakresie terapii manualnej według koncepcji K. Levita, Yumeiho, Muligana.

Koszta warsztatów: 500 zł

Cena zawiera :

  • zakwaterowanie (dwa noclegi w pokojach 2,3,4)
  • wyżywienie (piątek: obiadokolacja, sobota: śniadanie, przerwa kawowa, obiad, grill, niedziela: śniadanie, przerwa kawowa)
  • warsztaty (sobota godz. 10 – 17, niedziela godz. 10 – 13)
  • atrakcje przygotowane specjalnie dla Was,
  • dobrą zabawę

* dojazd we własnym zakresie z możliwością odebrania uczestników z Wizny lub Jeżewa starego

Uczestnicy warsztatów dodatkowo otrzymają 10% rabat na kurs Strukturalno – stabilizacyjna terapia manualna organizowany przez nas we wrześniu 2018 r. w Łomży.

Więcej informacji o pustelni: http://www.mamuciadolina.pl/

Ilość miejsc ograniczona (termin zapisów 10.01.2018 r.)
zapisy pod nr tel. 509 – 569 – 698 lub e-mail kursy@medicor-lomza.pl

Przewiń do góry