O nas

Centrum Zdrowia Medicor powstało w 2014 roku, a głównym założeniem podczas powstawania ośrodka było dobranie terapeutów tak żeby zapewnić naszym pacjentom jak najobszerniej zakres rehabilitacji na najwyższym poziomie, oraz rozwijanie własnych umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty. Aktualnie jesteśmy jedyną placówka w województwie podlaskim, która oferuje zabiegi z zakresu fizjoterapii oraz osteopatii,łącząc obie profesje dla zapewnienia naszym pacjentom jak najwyższych efektów terapii.

Dzięki naszemu zapałowi oraz radości jaką czerpiemy podczas pracy z pacjentami Centrum Medicor stało się wyspecjalizowaną placówka medyczną dysponującą wykwalifikowaną kadrą i profesjonalnym sprzętem medycznym. Aktualnie jesteśmy jedynym ośrodkiem w powiecie łomżyńskim których pracownicy kształcą się na Osteopatów i stosują zdobytą wiedzę podczas zajęć na Akademii Osteopatii w pracy z naszymi pacjentami.

Największym atutem centrum osteopatii i fizjoterapii jest uczestnictwo naszych specjalistów w licznych szkoleniach, kursach, sympozjach i warsztatach, prowadzonych przez wybitnych trenerów w dziedzinie fizjoterapii lub osteopatii na skalę kraju i Europy. Zajęcia w których uczestniczymy zwiększają zasób naszej wiedzy dzięki czemu możemy być skuteczniejsi w naszej pracy, pozwalają nam być na bieżąco z nowinkami terapeutycznymi. Rozwijają nasze umiejętności jednocześnie rozwijając nas.

Centrum Osteopatii i Fizjoterapii Medicor oferuje:

Scroll to Top