Rehabilitacja Ortopedyczna

We wrześniu 2015 Centrum Rehabilitacji Medicor podpisało umowę z poznańską kliniką ortopedyczno – traumatologiczną Rehasport Clinic, oferującą pomoc ortopedyczną w zakresie badań diagnostycznych, konsultacji medycznej, leczenia chirurgicznego oraz rehabilitacji.

Rehasport Clinic jest pierwszym i jedynym akredytowanym ośrodkiem FIFA w Polsce. Dzięki światowym osiągnięciom poznańskiej medycyny po raz pierwszy w historii Polski ośrodek znalazł się w światowej elicie placówek medycznych FIFA Medical Centre of Excellence, które zajmują się leczeniem narządów ruchu. Na dzień dzisiejszy rehasport clinic posiada 3 ośrodki medyczne  (w Poznaniu, Koninie, i Gdańsku) w których przyjmują lakarze specjaliści ortopedzi, neurolodzy, pediatrzy,  radiolodzy, biomechanicy, psycholodzy, dietetycy, fizjoterapeuci. Ideą poznańskiej kliniki jest współpraca z ośrodkami rehabilitacyjnymi takim jak MEDICOR na terenie całego kraju, zapewniającym Państwu profesjonalną rehabilitację w pobliżu miejsca zamieszkania.

Obecnie fizjoterapeuci Centrum Rehabilitacji Medicor uczestniczą w serii konferencji i szkoleń z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, które podniosą poziom wiedzy i sposób rehabilitacji zapobiegawiczej, przed i po operacyjnej, neurologicznej, pediatrycznej, leczenia wad postawy oraz bóli kręgosłupa.

Więcej informacji o Rehasport Clinic : www.rehasport.pl

Scroll to Top